Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kanceláří v Nuslích, ul. Nuselská

Čerstvě zrekonstruované kanceláře v centru Nuslí!

Celé patro o ploše 286 m2 připraveno k nastěhování!

Krytá parkovací místa ve dvoře!

 

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu si dovoluji nabídnout plně klimatizované kanceláře o ploše 286 m2, které se rozprostírají ve 4. patře činžovního domu s výtahem v Nuselské ulici. Prostory mají samostatný přístup.

Prostory, které se rozprostírají na celém patře budovy, se skládají z vlastního vstupu, haly pro recepci, 11 samostatných uzamykatelných kanceláří, kuchyňky, 4 toalet, koupelny s vanou, menších skladových komor a úložných prostor. Interiéry působí velmi čistě, v dekoru dřeva (dřevěné podlahy, pohledové trámy, dřevěná okna a dveře) a čistě bílých stěn. Místnosti jsou plně klimatizované a vybavené kabeláží CAT6, internetem vedeným optickým kabelem (O2, Vodafone). Dům je po vkusné rekonstrukci, je vybaven výtahem, krytým parkovacím stáním ve dvoře, recepcí, ostrahou, přístupem na čipy, PCO.

Měsíční nájemné činí 90.000 Kč + DPH (pro plátce DPH). Měsíční záloha na služby činí 10.000 Kč + DPH. Elektřina a internet jsou na vlastní náklady nájemce. Kauce ve výši 100.000 Kč.

Skvělá dopravní dostupnost, dům se nachází v Nuselské ulici, nedaleko náměstí Bratří Synků. Výborná dopravní dostupnost, tramvajová a autobusová zastávka Horky pár kroků od domu.

Fotogalerie

Plánek

planek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF