Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem luxusní vily s vlastním bazénem a zahradou v Nebušicích

Chcete bydlet v krásném domě s vyhřívaným bazénem a profesionálně udržovanou zahradou kousek od Prahy? Tato nabídka je právě pro Vás!

Krb, podlahové topení, klimatizace, garážové stání pro 2 vozy, vybavená kuchyňská linka, dálkově ovládaná markýza a mnoho dalšího.

Měsíční nájemné 110.000 Kč + paušální poplatky za služby 10.000 Kč + zálohy na energie 10.000 Kč + kauce.

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v krásném domě s vyhřívaným bazénem a profesionálně udržovanou zahradou kousek od Prahy? Tato nabídka je právě pro Vás! K dlouhodobému pronájmu si dovolujeme nabídnout právě takovou luxusní vilu, která je součástí privátního rezidenčního komplexu celkem sedmi domů Villas Šárka v Nebušicích. Samotná vila nabízí obytnou plochu 243 m², terasu 12 m², garáž pro 2 vozy a soukromou zahradu 594 m² s vlastním vyhřívaným bazénem.

Luxusní rezidence skýtá obývací pokoj s kuchyňským koutem, 4 ložnice, 3 koupelny a 3 toalety. Pro zajištění maximálního komfortu je dům vybaven podlahovým topením a klimatizací. Na prostorný obývací prostor s krbem a přímým vstupem na zahradu navazuje kuchyň s linkou vybavenou sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem a odsavačem par. V prvním patře se potom nachází dvě ložnice s vlastní koupelnou s dvou-umyvadlem, rohovou vanou, toaletou a bidetem; další dvě ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a balkon.

Vila je vybavena nejmodernějšími technologiemi:
- satelitní příjem – anténní rozvod do všech obytných místností vč. kuchyně a terasy
- zabezpečovací zařízení s připojením na pult centrální ochrany v celém domě, se třemi ovládacími místy s možností vypínat jednotlivé zóny (noční režim atd.)
- videotelefon propojený s vchodem a vjezdem do areálu
- telefonní linka – rozvod po celém domě s možností zřídit ISDN / ADSL
- možnost vysokorychlostního širokopásmového internetu
- prostorná terasa s elektricky ovládanou markýzou
- automatická závlaha zahrady
- bazén 5 x 3 x 1,5 m vybaven podvodním osvětlením, protiproudem, pohodlnými schody, solární plachtou a pískovou filtrací
- dřevěná okna s izolačním dvojsklem
- péči o zahradu a bazén zajišťuje odborný servis

V blízkém okolí se nachází The International School of Prague, základní i mateřská škola, zdravotní středisko, obchody, sportovní hala a tenisové centrum, Golf klub, přírodní rezervace Divoká Šárka. Veškeré další potřebné služby a infrastrukturu poskytuje nedaleké centrum Dejvic.

Měsíční nájemné 110.000 Kč + paušální poplatky za služby 10.000 Kč + zálohy na energie 10.000 Kč + kauce. Provizi nehradíte. Pro bližší informace či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Plánek

planek_1

planek_2

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF