Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu si dovoluji nabídnout velmi pěkný obchodní prostor o ploše 48,8 m2 v atraktivní lokalitě Moskevské ulice ve Vršovicích, Praha 10, pár kroků od náměstí Svatopluka Čecha.

Jedná se o samostatnou obchodní jednotku (způsob využití - dílna nebo provozovna) v přízemí udržovaného cihlového domu. Celek se skládá z hlavní místnosti (23,4 m2) s výlohou, ze které se pokračuje po šesti schodech do další místnosti (15,5 m2) s oknem do dvora, dále skladu (7,5 m2) se dřezem, komory (1,35 m2) a toalety (1,05 m2). Na podlahách je dlažba. Topení je zajištěno vlastním plynovým kotlem.

V nejbližším okolí se nachází provozovna kadeřnického a nehtového studia, prodejna potravin, prodejna spodního prádla, Vietnamské bistro, Čínská restaurace a obchůdek s potravinami.

 

Plánek

planek_cely

 

planek_s_legendou

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF