Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme menší obchodní prostor, kolaudovaný jako prodejna, o výměře 42 m2, který se nachází pár kroků od pražské náplavky a Rašínova nábřeží, v Trojické ulici na Novém Městě, Praha 2.


Jedná se o samostatnou obchodní jednotku v přízemí cihlového domu s vlastním vchodem z ulice opatřeným dálkově ovládanou stahovací roletou a bočním vchodem pro personál z chodby domu. Jednotka se skládá ze dvou místností, spojovací chodby, jedné toalety, kuchyňky a skladu. Na podlahách je dlažba. Topení je zajištěno vlastním plynovým kotlem.

V nejbližším okolí se nachází restaurace, hudební klub, prodejna potravin a papírnictví.

Plánek

planek_s_m2

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF