Reference

Plná spokojenost s prací pana Vašíčka.

Václav Macinauer

Velmi dobře odvedená práce. Všechny potřebné záležitosti pan Vašíček vyřešil rychle a efektivně. S jeho prací jsem úplně spokojen. Doporučuji.

Artem Sorokin

Milý a profesionální přístup.

Šárka Křapová

Naprostá spokojenost s úrovní a rychlostí jednání.

Roman Bartoš

Výborná komunikace, profesionální přístup p. Vašíčka. Můžeme za spol. BUMITECH s.r.o. jen DOPORUČIT! Max. spokojenost.

Magda Krautová

Paní Horká zafungovala již několikrát bezvadně a rychle pronajala mé nebytové prostory. Velký dík a doporučuji spolupráci s touto realitní makléřkou. Paní Horká, děkuji.

JUDr. Michal Slivkanič

Modus reality - vynikající!!!! Měla jsem to štěstí spolupracovat s p. Vašíčkem. Udělal na mě okamžitě profesionální dojem. Na místě schůzky vždy včas, velmi vkusně oblečen a vždy na jednání velmi dobře připraven. Velká trpělivost při mnoha návštěvách klientů - zájemců. Vždy jsme vše pronajali.

Ebinajedog

S jednáním a celým procesem nabídky bytu k pronájmu jsme byli velmi spokojeni, velmi dobrá komunikace a profesionální přístup paní Horké. Děkujeme.

Pavel Vanický

Služby MODUS Reality, především p. K. Horké, při pronájmu bytových jednotek byly velmi flexibilní s vysokou dávkou profesionality. Rád využiji jejich služeb i kdykoliv příště.

Luboš Šafář

Výborný a profesionální přístup, jednání rychlé a přesné. Konkrétně pan makléř Vašíček je člověk na svém místě. Mohu jen doporučit.

Václav Čuda

Za mňa môžem Modus Reality doporučiť, od začiatku až do konca profesionálne a rýchle jednanie. Ďakujem hlavne pani Horkej za jej skvelý prístup. :)

Tomas Csorgo

Kačka je naprosto skvělá, úžasná osoba se srdíčkem na pravém místě, která kdykoli, jakkoli ráda pomůže, je znalá ve svém oboru, velmi komunikativní, příjemná a přátelská. Velmi ráda ji doporučím svým známým :-)

Veronika J.

Se službami společnosti MODUS Reality jsem velice spokojená. Vše proběhlo dle mých očekávání. Fungovala transparentní, rychlá a příjemná komunikace.

Jolana Melounová

Paní Horká je tou nepružnější makléřkou, kterou jsem kdy poznala. Má výborné vystupování, je taktní, znalá trhu, velmi ochotná a navíc k tomu má srdce na pravém místě.

Lucie Ocelíková

Za dobu správy bytového domu jsem již vystřídal mnoho realitních kanceláří. Mohu konstatovat, že spolupráce s Modus Reality, konkrétně panem Vašíčkem, mi vyhovuje zdaleka nejlépe. Velmi rychle dokáží zajistit nájemníky dle mých požadavků a vyřídit veškeré formality. Při pronájmu bytů i velmi ochotně spolupracují při řešení všech záležitostí s pronájmem spojených a k tomu mi ještě pomáhají s komunikací a vyřizováním některých záležitostí u probíhajících pronájmů. Vřele doporučuji.

Jan Farník

Paní Horká je nejlepší makléřkou, se kterou jsem se kdy setkala. Je velmi ochotná, vstřícná a zároveň velmi schopná. Cením si jejího profesionálního přístupu a znalostí v dané oblasti. Pokud bych znovu potřebovala služby realitního makléře, obrátila bych se na ni znovu.

Viktorija Ručkina

Nejlepší péče a realitní služba, kterou jsem kdy využil.

Vasily Kupreev

Každá spolupráce s panem Vašíčkem byla vždy k maximální spokojenosti všech stran. Profesionální a flexibilní jednání. Mohu jen doporučit.

Jana Bocchetti

S paní Horkou spolupracuji dlouhodobě a jsem nad míru spokojena. Jelikož dlouhodobě bydlím v zahraničí, je pro mě důležitá spolehlivost, profesionalita a flexibilita, a to vše jsem při každé spolupráci obdržela. Paní Horká má lidský přístup a vždy najde rychle řešení, pokud nastanou nějaké problémy. Vřele doporučuji spolupráci.

Iva Kubantová

Pronajímám a se slečnou Horkou a panem Lagronem spolupracuji už řadu let. Mohu vřele doporučit. Spolehliví a féroví profesionálové s citem a lidským přístupem. Vždy příjemná a úspěšná spolupráce.

Petr Ocelík

Spolupráce rychlá, slušná, korektní, vřele doporučuji.

Pavel Šrámek

Spolupráce s pí. Horkou byla na vysoce profesionální úrovni. Doporučuji.

Y. Smržová

Spolupracoval jsem s paní Horkou ke vší spokojenosti, profesionální jednání, přehled na trhu nemovitostí. Můžu doporučit.

Jozef Macko

Spolupracuji se slečnou Horkou opakovaně již řadu let. Mohu vřele doporučit. Vždy spolehlivě a profesionálně s citem a lidským přístupem i nad rámec své zodpovědnosti vše zařídila a domluvila. Vždy příjemná spolupráce k mé plné spokojenosti.

Jan Hujdus