Reference

Se službami Modus Reality jsem nadmíru spokojen, paní Horká je vysoce profesionální s příjemným vystupováním. Má cit pro realitní trh a vždy vyjde vstříc konkrétním požadavkům. Spolupracujeme pravidelně již více než 4 roky. Rozhodně doporučuji!

Petr Martínek

Prodávala jsem byt a využila služeb této realitní kanceláře, konkrétně makléře pana Jiřího Vašíčka. Vše probíhalo rychle, jednoduše a naprosto profesionálně. Byla jsem moc spokojená a v případě potřeby bych se na něj určitě znovu obrátila :)

Lída Zemanová

Nejsem "chválící typ" a hodnocení obvykle nepíši! Tady ale udělám výjimku. Zatím jednoznačně nejlepší zkušenost s realitní kanceláří (za dlouhé období). Profesionalita, ochota, příprava podkladů i připravenost na jednání. To vše v podání paní Horké bylo pro nás velmi milé překvapení. Po této zkušenosti počítáme s další spoluprací.

Zdeněk Rynekr

I am very happy with the services and support I received from Jiří Vašíček of MODUS Reality. Jiri was extremely professional, organized, and helpful during the entire rental process. He went above and beyond when it came to helping me navigate the bureaucracy associated with renting in Prague as well as solving any issues that came up during the course of my rental. He is one of the best realtors I have worked with and I would highly recommend him and MODUS Reality.

Ethan Pate

Plná spokojenost s prací pana Vašíčka.

Václav Macinauer

Velmi dobře odvedená práce. Všechny potřebné záležitosti pan Vašíček vyřešil rychle a efektivně. S jeho prací jsem úplně spokojen. Doporučuji.

Artem Sorokin

Milý a profesionální přístup.

Šárka Křapová

Naprostá spokojenost s úrovní a rychlostí jednání.

Roman Bartoš

Výborná komunikace, profesionální přístup p. Vašíčka. Můžeme za spol. BUMITECH s.r.o. jen DOPORUČIT! Max. spokojenost.

Magda Krautová

Paní Horká zafungovala již několikrát bezvadně a rychle pronajala mé nebytové prostory. Velký dík a doporučuji spolupráci s touto realitní makléřkou. Paní Horká, děkuji.

JUDr. Michal Slivkanič

Modus reality - vynikající!!!! Měla jsem to štěstí spolupracovat s p. Vašíčkem. Udělal na mě okamžitě profesionální dojem. Na místě schůzky vždy včas, velmi vkusně oblečen a vždy na jednání velmi dobře připraven. Velká trpělivost při mnoha návštěvách klientů - zájemců. Vždy jsme vše pronajali.

Ebinajedog

S jednáním a celým procesem nabídky bytu k pronájmu jsme byli velmi spokojeni, velmi dobrá komunikace a profesionální přístup paní Horké. Děkujeme.

Pavel Vanický

Služby MODUS Reality, především p. K. Horké, při pronájmu bytových jednotek byly velmi flexibilní s vysokou dávkou profesionality. Rád využiji jejich služeb i kdykoliv příště.

Luboš Šafář

Výborný a profesionální přístup, jednání rychlé a přesné. Konkrétně pan makléř Vašíček je člověk na svém místě. Mohu jen doporučit.

Václav Čuda

Za mňa môžem Modus Reality doporučiť, od začiatku až do konca profesionálne a rýchle jednanie. Ďakujem hlavne pani Horkej za jej skvelý prístup. :)

Tomas Csorgo

Kačka je naprosto skvělá, úžasná osoba se srdíčkem na pravém místě, která kdykoli, jakkoli ráda pomůže, je znalá ve svém oboru, velmi komunikativní, příjemná a přátelská. Velmi ráda ji doporučím svým známým :-)

Veronika J.

Se službami společnosti MODUS Reality jsem velice spokojená. Vše proběhlo dle mých očekávání. Fungovala transparentní, rychlá a příjemná komunikace.

Jolana Melounová

Paní Horká je tou nepružnější makléřkou, kterou jsem kdy poznala. Má výborné vystupování, je taktní, znalá trhu, velmi ochotná a navíc k tomu má srdce na pravém místě.

Lucie Ocelíková

Za dobu správy bytového domu jsem již vystřídal mnoho realitních kanceláří. Mohu konstatovat, že spolupráce s Modus Reality, konkrétně panem Vašíčkem, mi vyhovuje zdaleka nejlépe. Velmi rychle dokáží zajistit nájemníky dle mých požadavků a vyřídit veškeré formality. Při pronájmu bytů i velmi ochotně spolupracují při řešení všech záležitostí s pronájmem spojených a k tomu mi ještě pomáhají s komunikací a vyřizováním některých záležitostí u probíhajících pronájmů. Vřele doporučuji.

Jan Farník

Paní Horká je nejlepší makléřkou, se kterou jsem se kdy setkala. Je velmi ochotná, vstřícná a zároveň velmi schopná. Cením si jejího profesionálního přístupu a znalostí v dané oblasti. Pokud bych znovu potřebovala služby realitního makléře, obrátila bych se na ni znovu.

Viktorija Ručkina

Nejlepší péče a realitní služba, kterou jsem kdy využil.

Vasily Kupreev

Každá spolupráce s panem Vašíčkem byla vždy k maximální spokojenosti všech stran. Profesionální a flexibilní jednání. Mohu jen doporučit.

Jana Bocchetti

S paní Horkou spolupracuji dlouhodobě a jsem nad míru spokojena. Jelikož dlouhodobě bydlím v zahraničí, je pro mě důležitá spolehlivost, profesionalita a flexibilita, a to vše jsem při každé spolupráci obdržela. Paní Horká má lidský přístup a vždy najde rychle řešení, pokud nastanou nějaké problémy. Vřele doporučuji spolupráci.

Iva Kubantová

Pronajímám a se slečnou Horkou a panem Lagronem spolupracuji už řadu let. Mohu vřele doporučit. Spolehliví a féroví profesionálové s citem a lidským přístupem. Vždy příjemná a úspěšná spolupráce.

Petr Ocelík

Spolupráce rychlá, slušná, korektní, vřele doporučuji.

Pavel Šrámek

Spolupráce s pí. Horkou byla na vysoce profesionální úrovni. Doporučuji.

Y. Smržová

Spolupracoval jsem s paní Horkou ke vší spokojenosti, profesionální jednání, přehled na trhu nemovitostí. Můžu doporučit.

Jozef Macko

Spolupracuji se slečnou Horkou opakovaně již řadu let. Mohu vřele doporučit. Vždy spolehlivě a profesionálně s citem a lidským přístupem i nad rámec své zodpovědnosti vše zařídila a domluvila. Vždy příjemná spolupráce k mé plné spokojenosti.

Jan Hujdus